Ekran değişikliği algılandı. Lütfen sayfayı yenileyin.

Hakkımızda

Resibu, inşaat ve emlak sektöründeki ihtiyaçların yıllar içinde analiz edilmesi sonucunda tecrübenin dijitale aktarıldığı inşaat ve emlak sektörü için özelleştirilmiş dijital bir platformdur.

2018 yılından itibaren faaliyetlerini Ankara ve Teknopark Ar-Ge alanında gerçekleştiren Resibu Bilgi Teknolojileri İnternet Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş.;

İnşaat ve Emlak sektörü paydaşlarına en iyi hizmeti sunabilmek için uzun çalışma sürecinin sonunda geliştirilen ve inovatif özellikler içeren bir platformdur.

Resibu’da, gayrimenkul fırsatlarını farklı açılardan, hızlı ve kolay bir şekilde sunma ve bulma olanağı bulunmaktadır. Resibu proje ilanlarının yapısal ve sürdürülebilirlik özelliklerini içermesiyle birlikte sektör profesyonelleri ve şirketler hakkında detaylı bilgi veren içeriklere sahip profiller oluşturulabilen ve aynı zamanda sektör paydaşlarını bir araya getirerek tedarik süreçlerinde satın alma talebi oluşturma ve fiyat teklifi sunma işlemlerinin kolaylıkla gerçekleşmesini sağlayan interaktif bir platformdur.

Resibu, Özel İstihdam Bürosu olarak inşaat sektörüne özel iş ilanlarının merkezi konumunda bulunmakta ve tüm iş arama ve başvuru süreçlerini dijitalleştirmektedir.

Tedarik İşlem Merkezi: İhtiyacınız olan ürün ve hizmetler için kolayca satın alma talebi oluşturun ve rekabetçi fiyat teklifleri alın. Faaliyet alanınız ile ilgili ürün ve hizmetler için açılan satın alma taleplerine kolayca teklif verin müşteri ağınızı genişletin. 

Emlak İlanları: Gayrimenkulleriniz için ilgi çekici ilanlar oluşturun ve potansiyel müşterilere erişim sağlayın.

Detaylı Proje Tanıtımı: İlanlarınızı projenizin tasarımcı bilgileri, yapısal detayları ve sürdürülebilirlik özellikleriyle birlikte en kapsamlı şekilde yayınlayın.

Satış Yönetimi ve İletişim Kolaylığı: Kullanıcı paneliniz üzerinden projelerinizin satış süreçlerini yönetin ve müşterilerinizle etkili iletişim kurun.

İş İlanları: Şirketinizin ihtiyacı olan pozisyonlar için iş ilanları verin veya kariyeriniz için uygun iş fırsatlarını takip edin. Ayrıca, iş arayışındaysanız bunu mesleki profilinizde paylaşın.

İnşaat ve Emlakla ilgili Sigorta Ürünleri: DASK, Konut, Nakliyat, All Risk, Bina Tamamlama, Kefalet Sigortası, Mesleki Sigortalar ve daha birçok sigorta ürününe ekstra güvencelerle Resibu’da ulaşıp rekabetçi teklifler alın!

Sektöre Özel Profil Oluşturma: Sektöre özel içeriklere sahip şirket ve mesleki profilinizi oluşturup kurumsal kimliğinizi tüm detaylarıyla ortaya koyun.

Mesleki Profil: Projelerde aldığınız göreve göre deneyimlerinizi profilinize ekleyerek uzmanlığınızı vurgulayın. 

Dijital Kartvizitler: Mesleki profiliniz ile birlikte oluşan dijital QR kodlu kartvizit ile iş bağlantılarınızı kolayca genişletin. Sektörel deneyimlerinizi en iyi şekilde tanıtın.

Resibu Bülten: Yatırım ve ekonomi haberlerini ücretsiz olarak takip edin ve şirketinizle ilgili haberleri özgürce yayınlayın.